A Medical Healing Point Egészségközpont keresi új

gyógymasszőr

kollégáját.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • pár éves szakmai tapasztalat mozgásszervi területen
  • szakmai igényesség
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • nyitott, kedves, páciensorientált személyiség
  • jó kommunikációs képesség
  • számítógépes ismeretek és minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • alapfokú angol nyelvtudás

Mi várja az új kollégát:

  • Támogató családias, baráti légkör
  • továbbképzési lehetőségek: a Medical Healing Point gerincprotokoll masszőri továbbképzésén való részvétel és későbbiek folyamán a protokoll masszázs alkalmazása a munkakörön belül
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes környezet

Fizetés: megállapodás alapján

Munkavégzés helye: Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 11/A

Munkába állás időpontja: azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével kérjük küldje el nekünk a [email protected] e-mail címre.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medical Healing Point-nak, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medical Healing Point általi kezeléséhez. A Medical Healing Point részletes adatkezelési tájékoztatóját itt találja.

PÁCIENSKOORDINÁTOR

kollégáját teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek fogadása, eligazítása, kezelésekre időpontok egyeztetése
  • Beérkező telefonok kezelése és email-ek megválaszolása magyar és angol nyelven
  • Bejövő/kimenő posta összekészítése, számlák kiállítása
  • Fénymásolás, szkennelés
  • Iroda-, takarítószer rendelés
  • Rendezvényszervezésben való közreműködés
  • Társosztályok adminisztratív munkájának a támogatása (pénzügy, marketing)

  • Heti 40 órás munkaidő
  • Támogató családias, baráti légkör, továbbképzési lehetőségek
  • Kihívásokban gazdag munkakör, előrelépési lehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (érettségi)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Igényes megjelenés
  • Proaktív, dinamikus és ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, Outlook)
  • Jó kommunikációs-, és gyors problémamegoldó képesség
  • Hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság az alternatív gyógymódok alkalmazására
Fizetés: nettó 350-400.000Ft/hó

Munkavégzés helye: Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 11/A.

Munkába állás időpontja: azonnal

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medical Healing Point-nak, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medical Healing Point általi kezeléséhez. A Medical Healing Point részletes adatkezelési tájékoztatóját itt találja.