Karrier

A Medical Healing Point Egészségközpont keresi új

Reflexológus/gyógymasszőr

kollégáját teljes munkaidőben.

Az ideális munkatárs:

  • Reflexológus és/vagy gyógymasszőri végzettsége van
  • Legalább 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkezik
  • Jártas a keleti masszázsfajtákban
  • Kedves, előzékeny, emberközpontú személyiségjegyekkel rendelkezik

Mi várja az új kollégát:

  • Kiemelkedő jutalékos rendszer
  • Az Egészségközpont egyéb szolgáltatásainak díjmentes igénybevétele
  • Támogató családias, baráti légkör, továbbképzési lehetőségek
  • a munka munkaviszonyban vagy egyéni vállalkozóként is ellátható
  • heti 25-40 órás munkaidő, megegyezés alapján

Előny:

  • Craniosacralis terapeutaként is dolgozik
  • nyitott új technikák elsajátítására
  • egyéni vállalkozó

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület, Szinyei Merse u. 6.

Munkába állás időpontja: 2022. május

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével kérjük küldje el nekünk a [email protected] e-mail címre.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medical Healing Point-nak, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medical Healing Point általi kezeléséhez. A Medical Healing Point részletes adatkezelési tájékoztatóját itt találja.

Vállalati értékesítési csapatunkat szeretnénk kibővíteni.

Sales Manager

  • Vállalati ügyfélszerzésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik

  • Dinamikus és célorientált személyiség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)

Főbb feladatok:

  • A Medical Healing Point csomagajánlatainak értékesítése kis-, közép és nagyvállalati ügyfelek részére, szorosan együttműködve az Egészségközpont marketing csapatával

  • Új ügyfelek akvirálása

  • Meglévő vállalati ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Ajánlatok előkészítése, tárgyalások megszervezése, szerződéskötések ügyintézése

  • Versenyképes alapbér+kiemelkedő jutalékos rendszer

  • Az Egészségközpont szolgáltatásinak díjmentes igénybevétele

  • Támogató családias, baráti légkör

Előny:

  • Egészségügyben való jártasság, hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalat

  • Élő kapcsolatrendszerrel rendelkezik közép, és nagyvállalatoknál

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: országos

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el nekünk a [email protected] e-mail címre.