Ha nem jön a baba...

A fogantatási nehézségek kérdése napjainkban egyre inkább előtérbe kerül, hiszen gyakran fiatal, látszólag egészséges párokat érint. Tapasztalatunk, hogy a sokszor éveken át tartó kivizsgálások sora, illetve a (sikertelen) lombikos próbálkozások gyakran megviselik mind a feleket, mind a párkapcsolatot is.

A természetes termékenység-támogatás segítségével azonban nem csak a fogamzóképesség állítható vissza. Emellett segítséget ad a várandósság során is, hogy a baba minél egészségesebben jöjjön világra, az édesanya pedig elkerülje a szülés utáni depressziót. 

A fogantatási nehézségek kivizsgálás során alapvetően a nőkre fókuszálunk, hiszen a nők hormonrendszere sokkal érzékenyebb a külső ingerekre, hatásokra. A meddőség azonban egy nagyon összetett állapot, nem feltétlenül a hormonális egyensúly felborulása okozhat problémát. Fontos szerepe van a tartós folyadékhiánynak, vérhiánynak, keringési problémáknak, illetve a különböző gyulladásos folyamatoknak, emésztőrendszeri problémáknak is.

Amennyiben a férfi megfelelő mennyiségű, minőségű és sebességű spermiummal rendelkezik, úgy a pár női tagjánál érdemes a hormonrendszer működését figyelmesen áttekinteni. Ugyanis számos esetben a határértéken belüli arányok is beszédesek lehetnek a gyermekáldás elmaradásával kapcsolatban.

Mi, az Egészségközpontban a hagyományos kínai orvoslás, a hormonegyensúly-beállítás és a legmodernebb orvostechnikai eszközök együttes segítségével támogatjuk a természetes teherbeesést és a meddőség kezelését.

A kivizsgálást végzi:

Hagyományos kínai orvosunk és alapítónk

„Holisztikus gyógyítóként az egészségtudatosság fontosságát igyekszem átadni a pácienseknek. Azt a nézetet, hogy nem áldozatai vagyunk a körülményeknek, hanem igenis sokat tehetünk magunkért azzal, ha odafigyelünk testünk jelzéseire, megértjük a működését és megőrizzük egészségünket, megelőzzük a betegségeket. Az emberek többsége nem így éli az életét, ezért időbe telik az áthangolódás. E folyamat előrelendítése számomra az egyik leghangsúlyosabb feladat a munkámban. Ugyanakkor orvosként azt is felemelő látni, amikor valakit sikerül meggyógyítani az endometriózisból, PCO szindrómából, amikor csökkenteni tudom a stroke utóhatásait vagy egy lebénult végtagot újra mozgásra tudok bírni vagy éppen az állandó fülzúgással küzdőknek ismét csendes napot tudok hozni.  Ez az elhivatottság kíséri végig az életemet is.”

 

Papp János